Боротьба старого та молодого покоління: кому віддати перевагу

 -  -  364


У першому турі виборів Президента України переміг Володимир Зеленський, набравши 30,24% голосів. Друге місце посів чинний гарант Петро Порошенко із 15,95%. Тобто сукупно обидва претенденти, які вийшли у другий тур, набрали приблизно 46%. І тепер решті, а це більше половини громадян України, необхідно визначитися, хто їм імпонує.

Петро Порошенко – це «стара школа». Він задіяний в українській політиці вже близько 20 років. Не всі знають, але саме Петро Олексійович був одним із засновників «Партії регіонів». Він займав посаду голови Ради національної безпеки та оборони, потім був у кріслі Міністру іноземних справ, а згодом брав участь у Помаранчевій революції та підтримував Віктора Ющенка. Порошенко завжди вмів пристосовуватися до обставин та залишитися при владі, бо він хитрий та пiдступний. Це чудові характеристики для бізнесмену, але навряд чи вони позитивні для політика.

Якщо Президентом стане Порошенко, нас не буде чекати нічого ліпшого, аніж зараз. Всі ці слогані «я вас почув», «це стало уроком» і так далі – лише балачки. Такі ж, як обіцянки продати Roshen та завершити АТО за декілька годин. На жаль, люди не змінюються, і той, хто все життя був брехуном, не стане абсолютно чесним.

Перспективи України з таким президентом абсолютно зрозумілі: подальше зубожіння, підвищення тарифів на комунальні послуги, поступова девальвація гривні, заморожений ще на пять років конфлікт на Донбасі та ще 3-5 мільйонів людей, які будуть змушені виїхати до Європи, аби знайти кошти для своєї родини. Чи цього ми прагнемо?

Володимир Зеленський – абсолютно інша постать, хоча б тому, що у нього немає політичного досвіду. Це водночас і недолік, і перевага. Так, Зеленському буде дуже важко. Можна навіть прогнозувати, що він припускатиметься помилок. Але Зеленський все своє життя заробляв гроші чесно. Його бізнес не був успадкований чи приватизований у 90-ті, він здобув усе сам. І найголовніше: йому є, що втрачати. Всенародну любов, велику кількість прихильників, бездоганну репутацію та статус одного з найвідоміших артистів сучасної України.
Натомість олігархам абсолютно все одно, що про них думають люди. Для них головне – розмір гаманця та цифри на рахунках. І тому можна сміло прогнозувати, що страшна корупція, яка не тільки не зменшилась, але навіть збільшилась під час правління Петра Порошенка, нікуди не зникне. Бо Порошенко – це і є корупція, він її фундамент. Через нього проходять абсолютно всі схеми. Чи ви вірите, що він не знав про розкрадання грошей на армії своїми друзями через підприємство, яке належало йому особисто? Даруйте, це неможливо.
Із приходом Зеленського починається руйнуватися вся стара система влади, заснована на кумовстві та корупції. Прийде нова команда, яка складається з кваліфікованих експертів. Ці люди хочуть заробляти багато, але чесно, мати високу заробітну плату, що буде відповідати їх особистому внеску в розвиток країни. Це фахівці нового покоління з абсолютно іншим менталітетом. Не «вкради», а «зароби».
Було б дуже сміливо давати гарантії, що із президентом Зеленським ми точно почнемо жити краще. Щоб зламати систему, потрібен час, і можливо, що ці зміни будут досить болісними. Але з ним хоча б є надія.
Із Порошенко надії нема.

Важливі новини

3 обране
64 views
bookmark icon