БПП: бруд Петра Порошенка

 -  -  37975


Віктор Янукович залишив по собі Межигір’я та згадки про міфічний золотий батон. Петро Порошенко буде мати інший «слід» в історії: велику бібліотеку чорного піару, до якого вдавався він особисто та його команда під час передвиборчої кампанії. Найбруднішої за всю історію України.

Порошенко та його «бригада» не знають жодних меж. Робити відео, де його опонент гине, називати 84% жителів країни ледь не сепаратистами чи ідіотами, робити усе, щоб розділити суспільство навпіл або навіть розколоти на багато шматків, тим самим провокуючи конфлікти… хіба ці люди можуть бажати нам добра?

Через всю огидність того, що відбувається, було відкрито цілу онлайн-бібліотеку чорного піару імени Петра Олексійовича Порошенка. Знаходиться вона за цією адресою: blackpp.tech/

Усі фейки, нагнітання страху, розпалювання ненависті серед українців, очевидна брехня про Володимира Зеленського та багато іншого – все це зібрано на сайті. Варто зазначити, що кожен має змогу відправити до бібліотеки новину, яку побачив особисто, і вона після перевірки буде додана до бібліотеки. А отже, створювати її буде уся країна.

Це справді дуже важливо. По-перше, щоб наступні покоління могли дізнатись, як робити не можна. По-друге, щоб діти самого Петра Олексійовича побачили це і не повторювали у подальшому житті помилок свого батька. І по-третє, деякі з цих зафіксованих фактів можуть додати кілька років у в’язниці поки що чинному гаранту.

Гірко, що це бібліотека сорому. Але розумні люди зроблять корисні висновки.

Важливі новини

3 обране
7975 views
bookmark icon