Дебати для аутсайдера

 -  -  57356


Петро Порошенко не вміє програвати. Це було очевидно з його поведінки після першого туру, особливо тоді, коли він запросив до свого штабу маестро чорних технологій з Ізраїлю та почав найбруднішу політичну кампанію в історії України. Але «дебати», які відбулися 14 квітня на «Олімпійському», показали ще краще, що ця людина просто не знає, як себе поводити у скрутній ситуації.

Порошенку чітко було сказано: дебати пройдуть 19 квітня. Точка. Що незрозумілого? Але він почав вдавати, нібито згідно із законом 19 квітня кандидати в Президенти мають бути в телестудії. Хоча закон не зобов’язує кандидатів взагалі брати участь у дебатах, що сам Порошенко і продемонстрував у 2014 році, проігнорувавши дебати з Юлією Тимошенко. Крім того, Володимир Зеленський не тільки не був проти трансляції дебатів, а й навпаки: пропонував надати технічну можливість для прямої трансляції всім телеканалам, щоб якомога більше людей побачили цю подію.

Порошенка ж нічого не влаштовує. То він кличе Володимира Зеленського на дебати у прямому ефірі 1+1, коли сам Зеленський їде на зустріч із Макроном, то чекає на «Олімпійському» 14-го квітня, то ще раз кличе на телебачення, вже «на завтра». Чому просто не приїхати 19-го на «Олімпійський» та не провести дебати з опонентом?

Тому що він сам їх боїться. Боїться мільйонів питань, відповісти на які не зможе. Роттердам +, Дюссельдорф +, Оборонпром. Можна перераховувати дуже багато! Саме тому Порошенко кликав Зеленського на ефір «прямо зараз», знаючи, що той у Франції та фізично не може приїхати до студії. Його стратегія – робити вигляд, що він на коні, а опонент його уникає. Та насправді Порошенко, називаючи опонента клоуном, став клоуном сам.

Цей цирк скоро поїде з нашої країни. Чекати залишилось рівно тиждень.

Важливі новини

5 обране
7356 views
bookmark icon