Разумков на каналі партнера Порошенка: перемога без шансів

 -  -  47706


16 квітня Дмитро Разумков, спікер команди Володимира Зеленського, виступив у прямому ефірі ток-шоу «Пульс» на 112 каналі, де поділився ходом переговорів щодо дебатів 19 квітня, а також відповів на питання інших учасників програми.

За словами Разумкова, наразі проходять засідання робочих груп за участі представників команди Зеленського та штабу Порошенка. Скоріш за все, дебати все-таки відбудуться, хоча є деякі проблеми. Наприклад, технічно неможливо встановити сцену на газоні, оскільки це може призвести до його пошкодження, а через кілька днів на НСК «Олімпійський» має відбутися футбольний матч. Отже, вирішено встановити сцену поза межами газону. Також представники Порошенка мають намір встановити дві сцени, що, на думку Разумкова, виглядає дивно.

Команда Зеленського пропонує, щоб на стадіоні було по 30% прихильників кожного кандидату, а також 40% людей, які підтримували в першому турі інших кандидатів. Це правильна позиція, адже вона дозволить почути обох політиків усім, хто ще не визначився з вибором. Однак представники Порошенка поки не погодились з цією пропозицією.

Загалом дебати будуть коштувати від 6 до 8 мільйонів гривень. Оплачувати їх проведення будуть самі кандидати, оскільки навантажувати державний бюджет було б абсолютно неправильно.

Під час спілкування з гостями студії Дмитро Разумков чітко та зрозуміло висловив позицію Володимира Зеленського щодо подальших дій стосовно ситуації на Донбасі. Так, майбутній Президент України вважає необхідним дотримуватись плану дій, описаного в Мінських угодах, а також розширювати Нормандський формат за рахунок підписантів Будапештського меморандуму. На думку Разумкова, необхідні додаткові учасники для консолідації зусиль та додаткового тиску на Російську Федерацію.

Разумков зазначив, що Мінський формат не є ідеальним, але це план вищого рівня, і необхідно дотримуватись його крок за кроком: припинити вогонь, розвести важке озброєння, обміняти заручників та військовополонених. Деякі країни-партнери пропонують йти знизу вверх, тобто спочатку провести вибори на окупованих територіях. Але, на думку Разумкова, це буде те ж саме, що й сумнозвісний референдум в Криму.

Також Дмитро Разумков пообіцяв, що Володимир Зеленський оприлюднить склад команди до другого туру. Цілком вірогідно, що це станеться саме на дебатах.

Позиція спікера команди Володимира Зеленського була чіткою, змістовною та обґрунтованою, а деякі гості навіть сказали, що можливість стати в опозицію до нового Президента та робити все з чистого листа дійсно піде Україні на користь. Головне – виправити всі помилки, які були допущені за останні п’ять років, та зробити те, що давно було треба зробити. Ми впевнені: Зеленський з цим впорається, бо з ним – 72% суспільства. Або навіть більше.

Важливі новини

4 обране
7706 views
bookmark icon