Економ-Порошенко

 -  -  21152


Петро Олексійович Порошенко дуже заздрить Володимиру Олександровичу Зеленському. Та не просто заздрить, а навіть робить з нього кумира, намагається бути схожим на новообраного Президента України. Він копіює геть все, що робив Володимир Зеленський під час передвиборчої кампанії. Але те, що пасує щирій та відкритій людині нового покоління, зовсім не личить представнику старої влади.

Пам’ятаєте, Петро Олексійович взявся активно знімати відеоролики, а потім показав новий офіс своєї політичної сили у форматі open-space? Про це ми вже окремо писали. Тепер він вдався до наступного прийому: літає економ-класом зі звичайними людьми. Ось так, просто, сам Петро Олексійович раптом вирішив дістатися Львова літаком, причому не власним, а звичайним рейсом. Приблизно тим же чином він показував, що є близьким до народу, десь із місяць тому, коли прогулювався разом з дружиною Мариною Порошенко вулицями Києва, начебто взагалі без охорони, хоча раніше кожен крок робив у бронежилеті та з десятками охоронців.

Чесно кажучи, виглядає все це смішно та трохи безглуздо. Але є у цьому і дещо гарне.

В економ-класі звичайного літаку досить тісно, і Петро Олексійович Порошенко має звикати до цього відчуття. Тому що генеральний прокурор України скоро зміниться, а разом з ним може змінитися і місце проживання самого Петра Олексійовича – на житлову площу дещо скромнішого формату, ніж звик наш екс-Президент та його друзі Свинарчуки-Гладковські.

Важливі новини

2 обране
1152 views
bookmark icon