Фронт щурів у Верховній Раді

 -  -  495


Фракція «Народний фронт» сьогодні заявила про вихід з коаліції, через який ця коаліція нібито перестала існувати. Це не стало несподіванкою: ще вчора відомий Youtube-блогер Анатолій Шарій повідомив про певні неоднозначні дії, які готує на 17 травня «Народний фронт».

«Народний фронт» нагадав або підтвердив, що складається із мерзоти, яка робить все можливе на користь собі та власним гаманцям, а не країні.

Справа ось у чому. Відомо, що Володимир Зеленський має намір або принаймні роздумує про те, щоб розпустити Верховну Раду, і на це є юридична підстава: відсутність коаліції. «Народний фронт» зненацька повідомляє про вихід із коаліції, нібито вона взагалі існувала. Це робиться для того, щоб позбавити нового Президента можливості розпустити Раду! Схема така: Андрій Парубій, користуючись регламентом, надає Верховній Раді термін в один місяць на те, щоб створити коаліцію. А коли місяць пройде, залишиться менше, ніж півроку до закінчення строку повноважень Верховної Ради, і за Законом її вже не можна буде розпустити. Шах і мат Зеленському, чи не так?

Тільки вдумайтесь, які вони продажні щури, що зробили це на прохання когось із нинішньої влади (скоріш за все, за гроші). Зрозуміло, чому на це пішов саме «Народний фронт»: рейтинг даної партії настільки низький, що від цих дій він просто не може знизитись, бо рейтинг – не температура, нижче нуля він не буває.

Це – саботаж. Це – спроба узурпувати владу. Це – протидія новому Президенту і антидержавні вчинки. Сподіваємось, що коли з депутатів буде знята недоторканість, за події 17 травня візьметься суд.

Але найголовніше те, що «Народний фронт» нагадує щурів не тільки поведінкою, але й интелектом. Право спікера дати один місяць на створення нової коаліції не прописане у Конституції, воно було зазначене лише у регламенті роботи Верховної Ради до 2010 року. В новому регламенті така можливість не прописана, там навіть слова «коаліція» немає! А отже, новообраний Президент матиме повну юридичну можливість все одно розпустити Раду.

І першими з Ради мають піти щури.

А люди, нормальні люди, які теж є у Раді, матимуть змогу отримати мандати на дострокових виборах.

Важливі новини

4 обране
95 views
bookmark icon