Які діагнози заважають Порошенку побачити корупцію

 -  -  22641


Епіграма:
Ламались списи у народу,
Старт перегонам вже був дан.
А у цей час в кишеню тихо
Комусь потрапив «Ротердам».


В ефірі «Радіо НВ» Петро Олексійович Порошенко, Президент України, заявив, що йому невідомо про корупційні схеми. Звучить дивно, адже він сам організував «Ротердам +», а багато інших чудових способів підзаробити гроші на українцях вигадали його друзі – цілком імовірно, що з допомогою гаранту. Як же ж їх не бачити? Можливо, це наслідок. якоїсь хвороби.

Наприклад, поганого зору. Петро Олексійович не бачить, що роблять його руки. Або поганого слуху. Він не чує, що сам каже «будь-ласка, давайте зробимо вигляд, що купуємо вугілля в Нідерландах, а насправді будемо везти його з Росії чи ДНР, яка різниця».

Інший варіант – амнезія. Він просто забуває все, що відбувається. Почув про схему, а через десять хвилин вже нічого про неї не знає. Таке теж може бути. Людина вже досить доросла, в неї було важке життя, є проблеми зі здоров’ям: зайва вага, сахарний діабет… Хто там знає, як це впливає на організм.

Або, можливо, це клептоманія. Теж, між іншим, досить серйозний діагноз. Людина просто жити не може без того, щоб красти. Доречі, це виглядає абсолютно реалістичною теорією. Статків Порошенка вистачить ще на десятки поколінь. Нащо ж йому більше? «Туди» нічого не візьмеш.

Хоча є ще одне припущення. Петро Олексійович та його прибічники мислять так: чим більше ми вкрадемо, тим більше буде шансів «відкупитися» після зміни влади. Половину або трохи більше віддамо, а на залишок будемо спокійно жити.

Але в розрахунку «порошенківців» є недолік. Справа в тому, що єдиним конкурентом чинного гаранту залишився Володимир Зеленський. А це людина честі, яка не буде брати гроші від злочинця. Тому можливий план підкупу – завідомо марний.

Посидіти все-таки прийдеться, Петро Олексійовичу.

Важливі новини

2 обране
2641 views
bookmark icon