Інавгурація Зеленського відбудеться 20 травня

 -  -  171033


Ура, це сталося!!! Суспільство все-таки «дотиснуло» Верховну Раду, і десять хвилин тому було прийнято рішення про дату інавгурації Володимира Зеленського!

Спочатку депутати голосували за декілька проектів постанови про інавгурацію 19 травня, але вони не набрали необхідної кількості голосів. В тому числі через те, що багато депутатів ухилялося від голосування. Але перший же проект постанови про інавгурацію 20 травня набрав 315 голосів, і спікер Верховної Ради Андрій Парубій наголосив, що рішення прийнято, тому інші дати та проекти на голосування виноситись не будуть.

З одного боку, ця дата є не дуже зручною, оскільки 20 травня – робочий день, і через інавгурацію в столиці України може статися транспортний колапс.

З іншого боку, це значно краще, ніж інавгурація 17 травня. Деякі депутати пропонували цю дату, щоб нашкодити Володимиру Зеленському та всьому українському народові. Справа в тому, что призначити інавгурацію «на завтра» значить втратити велику кількість поважних іноземних гостей, які не зможуть відвідати цю значну для нашої країни подію, оскільки їм не вистачить часу для коригування офіційного робочого графіку. Це створить для світу негативну картину, нібито присяга нового українського Президента була не дуже важливою для європейської спільноти. Ми впевнені, що саме цього і намагалися досягти деякі представники влади, багато разів відкладаючи розгляд дати інавгурації.

Часу, що залишився до 20 травня, небагато, але в цілому достатньо, щоб більшість міжнародних партнерів могли підготуватися та приїхати до України у день складання присяги новим Президентом.

Також ми як представники українського суспільства маємо радіти, що, по-перше, здоровий глузд переміг, а по-друге, у Верховній Раді все-таки залишились нормальні люди, які не лише проголосували за призначення дати інавгурації самі, але й змусили інших перестати тремтіти за свої крісла та зробити крок, який був потрібен всій нашій державі.

Ми зробили їх разом. Слава Україні!

Важливі новини

17 обране
1033 views
bookmark icon