Кінець старої української політики

 -  -  510418


Одна з головних проблем сучасних українських політиків полягає в тому, що вони не розуміють, як швидко змінюються часи та кон’юнктура. Вони звикли, що можна плювати в обличчя людям, опонентам, взагалі будь-кому, і знати, що тобі ніхто не відповість. Безнаказаність та вседозволеність – до цього звикли люди, які багато часу провели в цій системі.

Та на дворі 2019-й. І ті правила, якими всі колись керувалися, вже не актуальні.

Петро Порошенко відкрито називає Володимира Зеленського маріонеткою.

Його команда публікує в офіційному телеграм-каналі ролик, в якому опонента збиває фура.

«Порохоботи» поширюють твердження, нібито Зеленський – наркоман.

Після цього команда Порошенка шукає колишнього партнера студії «Квартал 95», з яким Зеленський нібито посварився 5 років тому, щоб зробити сенсацію, і готують цю «спецоперацію» декілька місяців. Та вона перетворюється на лайно.

Як і все, за що береться Петро Порошенко та його «команда».

А потом Порошенко хоче, щоб до нього ставилися з повагою і погоджувалися з його умовами. Смішно.

Це смішніше, що він сам погодився з умовами, які йому назвала, з його ж слів, «маріонетка».

Ну, ви пам’ятаєте: «стадіон так стадіон».

На ефірах Порошенко намагається вести себе, як примірній альфа-самець. Тому що знає, що його опонент знаходиться у Франції та не може з’явитися особисто, аби дати вбивчу відповідь. Чому ж він не приходив на жодний попередній ефір, коли Зеленський був у Києві та зміг би швидко дістатися студії?

Враховуючи те, що Порошенко вже двічі здавав аналізи у склянку, стає зрозумілим, чому.

Бо він, вибачте, звичайне «ссикло». Яке за спиною опоненту може казати про нього все що завгодно, але зустрітися віч-на-віч боїться. Хоча його команда намагається подати це так, нібито саме опонент уникає дебатів.

Просто Порошенко розуміє, що Зеленський не буде спілкуватися з ним, як усі «порохоботи», облизуючи йому п’яти та погоджуючись із кожним словом. Зеленський спілкується на рівних, як справжній майбутній Президент та головнокомандувач. А Порошенко не знає, що робити із достойним конкурентом. Він звик до слабаків.

З мародерами та людьми, які п’ять років обкрадали народ, треба говорити саме так, як це робить Зеленський. І це стосується не лише Порошенка, а всіх представників «старої» української політики.

Тої самої, якій залишилося жити лише 10 днів.

Важливі новини

5 обране
10418 views
bookmark icon