Команда Зеленського запустила соціальний Lift

 -  -  81722


Команда Президента України Володимира Зеленського презентувала довгоочікуваний проект під назвою Lift.

Він має стати зв’язуючою ланкою між державою та народом, платформою, яка допоможе талановитим людям втілити свої можливості, реалізувати інноваційні проекти та розробки. Кінцева мета – створити соціальний ліфт.

В рамках проекту кожен може залишити своє резюме, запропонувати цікаву ідею, щоб отримати допомогу з її втіленням, розказати про конкретний проект, який вже є готовим для використання. За допомогою Lift можна буде потрапити у команду Президента, дізнатись про відкриті державні вакансії.

До речі, перша ж вакансія в рамках проекту Lift – це посада керівника самого Lift! Команда Зеленського шукає фахівця, який очолить проект та буде робити все можливе, щоб залучити молодих і талановитих людей, перетворити Lift на ефективну платформу для пошуку талантів. Менше, ніж за добу існування проекту, вже отримано 20 відгуків на вакансію керівника Lift, надіслано 315 резюме, 500 цікавих ідей та 199 проектів.

Головна перевага Lift – відкриті можливості для кожного українця. Це і є той самий соціальний ліфт, про який нам розповідали під час президентських перегонів. Приємно, що Володимир Зеленський та команда вже за тиждень після інавгурації виконали більше обіцянок, ніж попередня влада за всі п’ять років своєї каденції.

Lift знаходиться на стадії бета-тестування. Наскільки нам відомо, скоро з’явиться багато цікавих вакансій. Також вже зараз певні департаменти розглядають конкретні проекти, що були запропоновані українцями за останню добу, і цілком імовірно, що деякі з них будуть втілюватись на державному рівні для покращення нашого з вами життя. Долучайтесь до проекту та розповідайте про свої здібності – це допоможе вам не тільки знайти цікаву роботу, але й особисто взяти участь у створенні країни нашої мрії!

Важливі новини

8 обране
1722 views
bookmark icon