Мосійчук був нетверезим в ефірі?

 -  -  539


Депутат Ігор Мосійчук, який п’ять днів тому заявив про вихід з Радикальної партії Олега Ляшка, вчора став зіркою прямого ефіру на каналі ZIK. Не просто гостем, а саме зіркою, адже його виступ виглядав феєрично: є припущення, що Ігор Мосійчук знаходився у нетверезому стані.

Принаймні, саме так вважають телеглядачі, які дзвонили до прямого ефіру і відкрито казали про це. Сам Мосійчук не став заперечувати чи підтверджувати цю тезу: «Я знаходжусь у такому стану, у якому є».

Якщо у вас залишились сумніви, чи це правдива інформація, ви можете подивитись відео на власні очі та зробити свої висновки.

Існує версія, що Ігор Мосійчук був під дією або алкоголю, або наркозу, адже він, з його ж слів, перед ефіром знаходився у лікарні. Якщо подивитись інші його виступи за останні тижні, то він зазвичай виглядає значно краще, хоча й помітно, що у нього є певні проблеми зі здоров’ям. Вчора ж Мосійчук ледве говорив, його язик заплітався, очі заплющувались, а поведінка була характерною для людини, у крові якої більше 1 проміле.

Звісно, все це – лише припущення, офіційного тесту на вживання алкоголю чи наркотиків депутат не проходив.

Висновки кожен може зробити самостійно.

Важливі новини

5 обране
39 views
bookmark icon