Новий зашквар Порошенка та команди

 -  -  75832


Сьогодні екс-Президент України Петро Олексійович Порошенко перевершив самого себе у сміховинній спробі вдати із себе сучасну та продвинуту людину, а також зробити новину там, де її в принципі не може бути. Він урочисто приєднався до партії «Європейська солідарність», про що було знято ціле відео.

Все було б добре, але… це ж робила команда Петра Олексійовича. Як завжди – незграбно.

По-перше, дуже несподівано, що Петро Порошенко приєднався до партії, на вході в офіс якої висить табличка «Блок Петра Порошенка» (дивись 3-5 секунду відео). Нічого ж собі! І таке буває!

По-друге, відео є абсолютною постановою. Ось Петра Олексійовича зустрічають на вході, ось він йде, і в пустому офісі сидять дві дівчини – саме біля проходу, по якому йде Порошенко. Звісно ж, він з ними одразу вітається. Через 10 метрів за маршрутом стоїть молодь, яка вітає Петра Олексійовича та каже, що готується до з’їзду молоді. На питання «як справи?» Порошенко взагалі без вагань відповідає словом «фантастично», яке лунало в усіх його промовах, написаних професійними спічрайтерами під час президентської кампанії. А потім каже «до речі, я прийняв рішення приєднатися»… до партії, яку сам і створив. І про це першою дізнається молодь – бо так політтехнологи підказали.

І, звісно ж, абсолютно випадково все це знімається з декількох ракурсів на дві чи три камери. Збіг обставин…

Будь-яка розсудлива людина зрозуміє, що це звичайне кіно. Таке ж саме кіно, яке відбувалось на телеекранах, особливо на каналі «Прямий», та у Верховній Раді останні п’ять років. І як не змінювалась б його назва – «Блок Петра Порошенка», «Європейська солідарність» чи навіть «Українська стратегія», зміст цих фільмів є однаковим: нас намагаються обдурити. Або, як казав великий Кузьма, «нас кинули».

Важливі новини

7 обране
5832 views
bookmark icon