Обман під новою назвою

 -  -  936


Стара влада на чолі з Петром Олексійовичем Порошенко сподівається на реванш та ще одну можливість обкрадати український народ. Для цього спочатку деякі фракції намагалися саботувати діяльність новообраного Президента, потім обманули його під час консультацій щодо змін до Виборчого кодексу та фактично провалили зміни, обіцяні ще ними самими п’ять років тому, а зараз вдалися до нового прийому.

Деякі партії роблять… ребрендинг!

Саме так – ребрендинг своїх політично-розкрадальних сил. Так, Блок Петра Порошенка тепер матиме назву «Європейська солідарність». Це робиться з двох причин. По-перше, Блок Петра Порошенка має настільки низький рейтинг, що шансів пройти до нової Ради у нього майже немає. Через це «лідер» партії намагається змінити її назву, щоб деякі люди, які не розберуться належним чином у ситуації, віддали голоси за нібито «нову» політичну силу. По-друге, європейський шлях разом з армією, мовою та вірою завжди був предметом спекуляцій Петра Порошенка, і він намагається знову показати, що «або він, або шлях до Європи буде загублено».

Будьте пильними та не дайте старим казнокрадам знову отримати повноваження. Якщо вони «проберуться» до влади, то зроблять все можливе, щоб помститися нам за демократичний вибір, який ми зробили 21 квітня цього року.

Застерігайтесь обману під новою назвою.

Важливі новини

9 обране
36 views
bookmark icon