Олександр Дубінський іде в депутати

 -  -  51100


Олександр Дубінський, відомий український журналіст та відеоблогер, редактор програми «Гроші» на 1+1, повідомив, що буде балотуватися у Верховну Раду на 94 виборчому окрузі в місті Васильків.

Головний мотив Дубінського – зробити все можливе, щоб до Ради через 94 мажоритарний округ не зміг потрапити Ігор Кононенко, депутат від БПП з дуже сумнівною репутацією, який, за деякою інформацією, причетний до багатьох тіньових схем, пов’язаних з бюджетом. Оскільки сам Дубінський – досвідчений журналіст та людина, яка провела сотни розслідувань, стає зрозумілим, що він не пішов би на такий крок, якби не був впевнений, що це абсолютно необхідно, і потрапляння до Верховної Ради Ігоря Кононенка несе загрозу для українського суспільства.

Враховуючи те, що Youtube-канал Олександра Дубінського має вже 273 тисячі підписників, а також велика доля його аудиторії знаходиться у Facebook, Telegram та дивиться канал 1+1, у нього є значні шанси потрапити у парламент. Це відома та впізнавана медіа-персона, яка має чітку та досить жорстку позицію стосовно колишньої влади, яка намагається потрапити до Ради знову.

В суботу, 1 червня, у Василькові відбудеться зустріч Олександра Дубінського з виборцями. Навіть якщо ви не збираєтесь голосувати за нього або вже визначились, кому віддасте свій голос, радимо побачити людину, яка у статусі журналісту робить все можливе, щоб не дати владі можливості красти у нас гроші. На зустрічі Дубінському можна буде поставити будь-які питання та дізнатись більше про те, хто саме причетний до розкрадання державного бюджету. Цілком можливо, що він знає навіть більше, ніж САП, НАБУ та ДБР разом узяті.

Бажаємо колезі успіхів та наснаги. Це людина, яка дійсно за правду і честь.

Важливі новини

5 обране
1100 views
bookmark icon