Гриценко: Порошенко розколює країну

 -  -  7736


Полковник Анатолій Степанович Гриценко, який брав участь у цих президентських перегонах, нещодавно розмістив у Facebook досить цікавий допис. Незважаючи на неоднозначність постаті самого Гриценка, сказане ним вартує уваги.

Отже, цитуємо: «Це небезпечно, для країни! Такою рекламою і газетами, які вже роздають штаби Порошенка, країну свідомо розколюють навпіл. У 2004-му це робили російські технологи в штабі Януковича. Зараз це робить діючий гарант – гарант цілісності та єдності України?! Також це пряма й безпідставна образа і зневага на адресу 85% людей, які в першому турі віддали голоси за інших кандидатів».

Цим пан Гриценко абсолютно точно спростував теорію про те, що Порошенко може бути гідним Президентом та головнокомандувачем. У скрутні часи, особливо під час війни, народ має об’єднувати зусилля, щоб боротися проти ворога, а наш «ватажок», якщо можна його так назвати, робить все, аби розколоти суспільство. Саме такі дії можуть призвести до революцій.

Хоча в даному випадку – ні. По-перше, дуже мало людей підтримує самого Порошенка та прислухається до його брехливих бордів. По-друге, зовсім скоро Президентом стане абсолютно інша людина, яка навпаки робить усе, щоб згуртувати людей: тих, хто живе на Заході й на Сході, тих, хто спілкується українською та російською. Всіх нас, українців.

Важливі новини

7 обране
736 views
bookmark icon