Порошенко опублікував свою бібліотеку чорного піару

 -  -  117501


Петро Порошенко дійшов до крайньої стадії шизофренії та втрати психічного здоров’я. Сьогодні в його офіційному Телеграм-каналі з’явилося посилання на його власну (!) бібліотеку чорного піару, присвячену Володимиру Зеленському та команді. Ще раз: бібліотека чорного піару на офіційному Телеграм-каналі чинного Президента. Фактично це не тільки інструкція для «похороботів», але й плювок в обличчя всьому українському народові, адже Президент власноруч довів те, що використовує чорний піар для боротьби зі своїм конкурентом.

Всі брехливі, знущальні фрази, які можна там побачити, остаточно підтверджують, що Порошенко здатен на все. Тільки подумати: Президент країни, її головнокомандувач відкрито дає інструкції, як поливати брудом свого опонента. Так роблять тільки справжні щури. Щури, які незабаром будуть змушені тікати з корабля. Вибачте за грубість, але це гірка правда.

Порошенко не цурається публікувати в бібліотеці тези про те, що Зеленський – наркоман, що Зеленський = Коломойський, а не Голобородько, та інше сміття своїх чорних політтехнологів.

Ще огидніше, що для досягнення мети Порошенко збирав волонтерів, закликав їх приєднатися до Телеграм-каналу та взяти участь в соромних акціях, в тому числі за не менш соромну платню.

Але тут спрацював відомий принцип: коли ти кидаєшся з брудом із кимось, то сам залишаєшся у бруді. Рейтинг Петра Порошенка від всіх цих фейкових обвинувачень не тільки не зріс, але й знизився. Настільки, що можна сміливо сказати: він не у бруді. Він у власному лайні.

Важливі новини

11 обране
7501 views
bookmark icon