Порошенко перейшов усі межі розумного

 -  -  107042


Петро Порошенко та його «чорні піарники» перейшли всі межі розумного та нерозумного. Вчора в його Telegram-каналі з’явилася пародія на нещодавнє відео Володимира Зеленського, і у цій пародії його зненацька… збиває фура.

Те, що це Telegram-канал саме команди Порошенка, а не активістів з народу, легко довести. Посилання на канал є на сайті euua.org. А 7 квітня Порошенко у своєму офіційному акаунті на Facebook закликав реєструватися саме на цьому сайті, наголосивши, що таким чином люди приєднаються до нього. Отже, зв’язок доведено.

Можна припустити, що Порошенко саме про це відео не знав, як і про корупцію в усі п’ять років своєї каденції, але це вже навіть не смішно.

Судячи з усього, команда чинного «гаранта» зрозуміла, що шансів не перемогу не залишилось навіть у випадку масових фальсифікацій та вбросу бюлетенів, тому вони зробили Володимиру Зеленському недвозначний натяк, що усунуть його фізично.

Ми закликаємо Володимира Зеленського негайно збільшити кількість охорони, а відповідні державні структури – забезпечити належні міри безпеки для кандидата в Президенти. Події останніх днів кажуть про те, що Порошенко та його «свита» абсолютно злетіли з котушок. В жодній цивілізованій країні світу, навіть там, де працюють спеціалісти з чорного PR, не було такого сорому і бруду. І хто знає, чи не підуть ці люди далі? Чи не спробують вони відтворити це в реальному житті?

Рейтинг Порошенка після цього обурюючого відео лише впав. У соціальних мережах навіть його прихильники почали казати, що це все же перебір, а деякі сказали, що тепер навряд чи будуть голосувати за Петра Олексійовича.

Та ми боїмося, що його злочинна банда може просто вбити конкурента, як це було прийнято в 90-кі роки. Саме в той час і сформувався основний капітал Порошенка.

Команді діючого (поки що) Президента слід усвідомити, що у випадку таких дій їх чекає щось значно гірше, аніж просто Майдан. Люди прийдуть по нього особисто та помстяться так, що це попаде у підручники історії у всіх країн світу.

Одумайтеся, Петро Олексійовичу. Вам цього не треба.

Важливі новини

10 обране
7042 views
bookmark icon