Позов до суду проти Зеленського: абсолютна маячня

 -  -  416658


Ще одна цікава новина: спостерігач від однієї громадської організації подав до Шостого апеляційного адміністративного суду позов щодо скасування реєстрації Володимира Зеленського як кандидата в Президенти через нібито підкуп виборців.

У позові йдеться про те, що спробою підкупу було безкоштовне розповсюдження білетів на дебати кандидатів у Президенти України, які ми мали змогу спостерігати вчора. Цікаво, самому позивачу не смішно? З точки зору юриспруденції такий аргумент – абсолютна маячня.

У нас є два припущення: або автор позову має тяжкі психічні захворювання, або він хоче отримати безкоштовний піар. Не виключно, що ці два фактори поєднуються.

Вчинок «громадського спостерігача» вже має певний ефект, але зворотній від очікуваного: людина сама зіпсувала собі репутацію.

До речі, цей же спостерігач вже подавав багато необґрунтованих позовів між першим та другим турами виборів. Наприклад, про те, що зустріч Володимира Зеленського та Емманюеля Макрона теж була передвиборчою агітацією. Всі ці позови були відхилені.

Юристи Зе.команди вже прокоментували ситуацію та сказали, що справа не має жодних правових підстав і перспектив. Отже, можна не хвилюватись та просто йти на виборчу дільницю.

Якщо ми всі зробимо свій чесний вибір, то нашому майбутньому нічого не загрожує.

Важливі новини

4 обране
16658 views
bookmark icon