Президент України виступив на iForum

 -  -  4114


Президент України Володимир Зеленський виступив на українському форумі інтернет-діячів iForum, який присвячений проблемам розвитку Інтернету та охоплює весь спектр пов’язаних з цим питань.

Президент мав доповідь на тему «Гарант Інновацій: створюємо майбутнє разом». Він розповів про модель електронного уряду, про впровадження нових технологій в політику та роботу чиновників, документообіг, про реєстраційні списки і так далі. Володимир Зеленський ще раз підкреслив: «Ми маємо створити державу в смартфоні та уряд в смартфоні. Необхідно це зробити та інтегрувати на чотирьох рівнях. Від консультацій до контролю над роботою державних органів».

Також на iForum виступив радник Президента України Михайло Федоров. Він розповів про те, що у понеділок буде представлений проект, який відкриє соціальний ліфт. У рамках цього проекту кожна людина матиме змогу надіслати своє резюме та ідею або конкретний проект і отримати можливість його реалізувати. Буде створена певна організаційна структура, яка буде аналізувати звернення та передавати їх у необхідні департаменти, а також допомагати у їх втіленні. За словами Михайла Федорова, цей проект буде анонсований на всіх сторінках Зе!команди, а також про нього окремо розповість Президент України.

Виступ Володимира Зеленського та Михайла Федорова можна подивитись на сторінці команди Президента України у Facebook. Незабаром має з’явитися відео гарної якості.

Важливі новини

4 обране
114 views
bookmark icon