Провідні світові ЗМІ про перемогу Зеленського

 -  -  31803


Про перемогу Володимира Зеленського пишуть провідні засоби масової інформації з усього світу!

Так, британське видання The Times зазначає, що «незважаючи на спроби опонентів виставити його як прибічника Кремля, Україна продовжуватиме свій прозахідний шлях на чолі з Володимиром Зеленським, який прагне встановити тісний зв’язок зі США, Великобританією та іншими європейськими державами».

Цікаву інформацію передає The Telegraph: «Зеленський заявив, що він готовий […] залучити Великобританію та США до переговорів про вирішення конфлікту».

Ще одні відоме британське ЗМІ The Independent пише: «Опитування показують, що пан Зеленський став фаворитом з 1 туру, і результат виборів ніколи не визивав сумнівів. Але масштаби його перемоги, 73 відсотка проти 25, змушують Петра Порошенка задуматись про своє політичне майбутнє». В іншій статті The Independent зазначає: «Він [Зеленський] пообіцяв утримати прозахідний курс України, але запропонував країні провести загальнонаціональний референдум щодо приєднання до НАТО».

Американське видання The Wall Street Journal пише: «Українці насправді прагнули змін, навіть не маючи впевненості, що їх отримають. […] Україна зберігає прозахідний консенсус, незважаючи на свою нестабільність, і вона потребує друзів, які б підтримували її на правильному шляху».

Одне з найвідоміших у світі видань The New York Times наголошує: «Тріумф Зеленського завдає удару у відповідь по російській пропаганді, що зображує Україну неспроможною державою, в якій домінують фашисти.

Незважаючи на те, що в останні роки простежується тенденція, в рамках якої зростає кількість нехарактерних політичних фігур в Сполучених Штатах і Європі, Зеленський уникає популістських тем, таких як ворожість щодо іммігрантів та меншин.

Українці все менше переживають через прихід непрофесіоналів, а все більше через те, що велика кількість їх співгромадян їдуть на заробітки в Польщу та інші багатші країни.

Перспектива плавної передачі влади після жорсткої, але в основному впорядкованої виборчої кампанії демонструє, як далеко Україна вже відійшла від Росії, де мляві вибори не показують реальної конкуренції і де протягом майже 20 років президент Володимир Путін утримує владу у своїх руках».

Відоме на весь світ видання Bloomberg пише: «Перемога Зеленського – ще один шанс для України. Подібно короткому правлінню Порошенка, це може бути змарнований шанс – або він може нарешті дати енергію, якої Україна потребує для стрибка вперед». А не менш відоме видання The Washington Post опублікувало матеріал із заголовком «Комедіант здобуває рішучу перемогу в Україні», після чого випустило ще низку статтей про Володимира Зеленського, успіхи його президентської кампанії та привітання, які він отримав від Дональда Трампа та інших світових лідерів.

За Володимира сьогодні абсолютно весь світ. Це дає Україні величезні перспективи.

Важливі новини

3 обране
1803 views
bookmark icon