Суд вирішив: вибори – 21 липня!

 -  -  729


Сьогодні ввечері сталося те, чого бажала вся країна: Конституційний Суд України визнав указ Президента України про дострокове припинення повноважень Верховної Ради та призначення позачергових виборів конституційним.

Представник Президента України Федір Веніславський так прокоментував це рішення (наш дослівний переклад): «При підготовці указу Президента про дострокове припинення повноважень Верховної Ради юридична правота усіх положень була вивірена максимально ретельно, сумнівів щодо неконституційності указу в цілому або окремих його положень у нас не було. Конституційний суд своїм рішенням лише підтвердив обгрунтованість нашої юридичної позиції».

Дуже чітка та лаконічна відповідь, яка підкреслює, що Президент України мав дійсно непохитну позицію, а його юристи є фахівцями екстра-класу.

До речі, сам Федір Веніславський, який представляв Президента України Володимира Зеленського під час відкритої частини засідання Конституційного Суду України з цієї справи, є членом партії «Слуга народу» та йде 88 номером у списку. Враховуючи колосальний рейтинг партії, можна стверджувати, що ця досвідчена та дуже професійна людина буде працювати у парламенті наступного скликання. Ми впевнені, що присутність у Верховній Раді таких Професіоналів з великої букви буде дуже корисною для нашої держави та всіх українців!

Важливі новини

7 обране
29 views
bookmark icon