Терміново йдемо на дільницю!

 -  -  102423


Всім привіт! Сьогодні – дуже важливий день, в який вирішується не лише ім’я Президента, але й історія нашої країни. Чи ми залишимо її в руках мародерів та корупціонерів? Чи ми дозволимо розкрадати природні багатства, рубати карпатські ліси, обтяжувати нас «роттердамами» та «дюссельдорфами»? Якщо ви не хочете й надалі жити так, як в останні п’ять років, треба зробити одну просту дію: піти до виборчої дільниці та проголосувати.

Може здаватися, що залишається багато часу до 20.00, коли закриваються дільниці, та це хибне враження. Дуже часто люди відволікаються, поринають у справи й забувають виконати громадянський обов’язок. А сьогодні, коли влада робить усе можливе для перемоги, включаючи фальсифікації, вкидання бюлетенів, «каруселі» та штучні черги, кожен голос має велике значення!

Будь-ласка, обов’язково сходіть до виборчої дільниці, причому якомога швидше. Від вас, так-так – саме від вас залежить, чи ми будемо жити у нормальній країні, де будуються дороги, а не нові схеми розкрадання коштів, де Президент працює на людей та суспільство, а не на власний гаманець.

Не дайте вкрасти ваш голос, не дайте їм вирішити все за нас. Збирайтеся та голосуйте!

Важливі новини

10 обране
2423 views
bookmark icon