Трамп запросив Зеленського на зустріч

 -  -  540


Президент України Володимир Зеленський отримав офіційне запрошення на зустріч від Президенту США Дональда Трампа. Ця зустріч може відбутися у серпні або вересні.

На думку більшості експертів, головною темою зустрічі буде питання суверенітету та територіальної цілісності України. Так, нещодавно у Палаті представників Конгресу США був представлений законопроект, який передбачає підтримку України у питаннях суверенітету, а також розширення військової допомоги. України може отримати статус головного союзника США не у складі НАТО до моменту, поки Україна не долучиться до Північноатлантичного Альянсу. Це дозволить збільшити фінансову допомогу з боку США на оборону нашої держави.

Володимир Зеленський вже заявив, що проект закону про підтримку України є важливим сигналом про майбутнє міцне партнерство двох країн. Також Президент України подякував Дональду Трампу за запрошення, а Сполученим Штатам Америки – за послідовну підтримку України.

До речі, сьогодні Дональд Трамп із дружиною провів зустріч з Королевою Єлизаветою, яка стала першою частиною його триденного візиту до Великобританії. Сподіваємось, що під час цієї зустрічі обговорювалось питання допомоги Україні у боротьбі із зовнішньою агресією, а Великобританія та США об’єднають зусилля та допоможуть нам разом.

Важливі новини

5 обране
40 views
bookmark icon