ЦВК затягує оголошення результатів

 -  -  71001


Нещодавно представники ЦВК повідомили, що не будут затягувати оголошення результатів виборів і планують зробити це 30 квітня. Мовляв, потрібен час, щоб розглянути скарги, аби з процесуальної точки зору все пройшло ідеально. Але час плине, і вже 10.00, але оголошення результатів не відбувається!

Стає очевидним: ЦВК працює під диктовку чинної влади і дійсно робить все можливе, щоб інавгурація Володимира Зеленського сталась якомога пізніше. До сьогодні були припущення, що ЦВК дійсно сумлінно виконує обов’язки, і нам лише «здалося». Зараз вже можна констатувати факт: це штучна затримка.

Нагадаємо, що влада використовує різни прийоми, щоб інавгурація Володимира Зеленського сталася після дати, до якої він має право розпустити парламент або принаймні думати про це. Затримка оголошення результатів є одним із способів відкласти інавгурацію.

Що ж, суспільство не буде цього терпіти. 73 відсотки українців зробили та відстояли свій вибір. Ми знаємо прізвища тих, хто зараз сидить у владі та розкрадає наші гроші, а також робить усе, щоб протриматись на своєму місці додатковий час. Ми знаємо ці прізвища та не забудемо їх. Покарання прийде незабаром!

Важливі новини

7 обране
1001 views
bookmark icon