Увага: готуються масові фальсифікації!

 -  -  25442


Шановні читачі! До нас надійшла інформація, що 21 квітня готуються масові фальсифікації, які будуть більше, ніж у першому турі, в десятки разів!

Дехто вважав своєю останньою надією на перемогу вчорашні дебати, але, зазнавши ніщивної поразки, вирішив піти шляхом абсолютного беззаконня, «каруселей», штучних черг, підтасовок та вкидання бюлетенів. Ми мобілізуємо усіх спостерігачів, волонтерів та людей, які нас підтримують, щоб не дати можливості вирішити все за нас!  

Будь-ласка, завтра будьте пильні та повідомляйте про всі правопорушення, свідками яких ви станете. Наразі відомо, що штаб одного з кандидатів у Президенти розсилає фейкові SMS з чорним піаром щодо іншого кандидата та його друзів, розклеює по парадним антиагітацію, а місцями, наприклад, в деяких районах Києва, досі розташовані бігборди на підтримку представника старої влади.

Для того, щоб не дати вкрасти ваш голос та майбутнє країни, а також десятки мільярдів гривень з кишеней народу, обов’язково треба піти та проголосувати! Жодні фальсифікації не дадуть можливості виграти вибори, якщо люди візьмуть участь у волевиявленні та використають свої бюлетені.

Ще дуже рано розслаблятися – необхідно завтра зробити останній крок до початку створення країни нашої мрії.

Пам’ятайте: якщо ви не прийдете на вибори, ваш голос вкрадуть!

Важливі новини

2 обране
5442 views
bookmark icon