Ва-банк: на що здатен Петро Порошенко

 -  -  42507


Для когось вибори – це можливість змінити країну на краще або обрати людину, яка цим займеться. А для Петра Олексійовича Порошенка це остання надія зберегти свої статки та продовжити робити те, чим він займався п’ять років: розкрадати все, що має український народ.

Справа в тому, что є досить багато причин притягнути Президента України до відповідальности: починаючи від схеми «Ротердам +» до мародерства в Укроборонпромі, яке вчинили його близькі знайомі та партнери, причому використовували для цього підприємство «Кузня на Рибальському», котре в той час належав саме Петру Олексійовичу. Звісно, може бути, що він не знав про ці корупційни схеми, як він сказав під час ефіру «Радіо НВ». Це цілком імовірно, як і існування динозаврів, інопланетян та еліксиру вічної молодості.

Усвідомлюючи те, що йому прийдеться відповідати за свої гріхи не тільки перед Всевишнім, але й перед судом, який після оновлення влади може дійсно стати незалежним та неупередженим, Петро Олексійович робить усе, щоб утриматися на своєму місці. Давайте згадаємо: все почалося з так званої «сітки». Далі була вилита неймовірна кількість бруду на основних конкурентів, особливо Володимира Зеленського та Юлію Тимошенко. А завдяки фальсифікаціям та вбросу бюлетенів Порошенко потрапив до другого туру, що, скоріш за все, було б неможливим при чесних виборах: другу позицію мала посісти Юлія Володимирівна.

І це не кажучи вже про підвищення пенсій прямо напередодні виборів та інші «несподіванки».

Зараз Петро Олексійович вдається до будь-яких мір. Порушує закон, розповсюджуючи бігборди та зображення з Путіним: мовляв, або я, або він. Це подвійне порушення, адже кандидат у Президенти не може використовувати для агітації громадян інших країн. Також для зображення будь-кого в рекламі повинна бути згода цієї персони. Хоча тут ми можемо помилятися: зовсім не виключено, що з Путіним він домовився.

Найгірше те, що Порошенко не цурається навіть проплачувати акції проти Володимира Зеленського. Чи не щодня біля одного з офісів Зеленського з’являються нібито активісти, хоча насправді це проплачені люди, здебільшого студенти. Була спроба навіть використати бренд Автомайдану, але справжній Автомайдан дуже швидко відреагував та зазначив, що не має жодного відношення до акції. Брудно? Дуже. Але Петро Олексійович мислить таким чином: «на війні всі методи прийнятні».

В тому, що для нього це війна, причому не на життя, а на смерть, сумнівів не має. Завдяки адміністративному ресурсу, владі, можливості організовувати різні схеми він щорічно збагачується на 2-8 мільярдів доларів – звісно ж, неофіційно. І все це він втратить, якщо не стане Президентом знов. А досить реальна перспектива провести решту життя в тюрмі взагалі звучить страшно.

Тому треба розуміти, що Петро Порошенко ще не сказав останнього слова. Він готовий на все. На будь-які провокації, на фізичне усунення конкуренту і навіть на спробу організувати новий Майдан під приводом того, що якщо Президентом стане Зеленський, то нас захопить Росія. Звучить як дурість, але саме це досить часто пишуть різні порохоботи, котрим потрібно будь-яким чином спаплюжити Володимира Зеленського.

Залишилося десять днів до виборів. Ми маємо бути готові до будь-якого розвитку подій. Порошенко – це звір, загнаний в кут, і він може піти на абсолютно деструктивні дії, аби хоча б поранити тих, хто прийшов по нього. Тримаймося – це останній крок до того, щоб країна почала змінюватися на краще!

Важливі новини

4 обране
2507 views
bookmark icon