Ваша можливість стати слугою народу

 -  -  529


У кожного з нас є шанс змінити країну, долучившись до партії «Слуга народу»! Сьогодні був відкритий прийом резюме від усіх охочих. Зокрема, є такі напрямки діяльності в рамках партії, як волонтер у штабі, член виборчої комісії або спостерігач. Також можна запропонувати себе як політичного діяча у майбутньому або вже зараз спробувати стати кандидатом по своєму мажоритарному округу!

Для цього потрібно поділяти курс команди, мати амбіції та бути готовим чесно працювати, бо депутат – це слуга народу, а не власної кишені, як до цього звикли наші политики в останні 28 років.

Крім того, кожна людина, яка хоче запропонувати себе в якості кандидату за мажоритарним округом, повинна надіслати приклади хоча б трьох законопроектів. Це дуже важливо, адже депутат має бути не лише чесним та порядним, але й здатним робити щось корисне, створювати закони, які змінять життя на краще.

На те, щоб додати своє резюме, є лише 4 дні – до 2 червня. Запропонувати свою кандидатуру можна за цим посиланням . Хай щастить!

Важливі новини

5 обране
29 views
bookmark icon