Верховна Рада діє на користь агресора

 -  -  451


У той час, як 73% українців віддали свої голоси за нового Президента, Верховна Рада, що має рекордно низький рейтинг довіри – близько 5%, робить все можливе, аби якомога довше не надавати йому повноваження. Під час першого візиту Володимира Зеленського до парламенту деякі голови фракцій взагалі не приїхали на зустріч, чим показали свою зневагу не лише до Президента, але й до народу України. Та найголовніше, що депутати не дали чіткої згоди на проведення інавгурації 19 травня.

І це в той час, коли не стихають бої на Донбасі! Коли країна-агресор відкрито пропонує всім українцям на окупованих територіях отримувати паспорти! Коли кожен день має величезне значення, а зволікання може призвести до катастрофічних наслідків!

Абсолютно точно зрозуміло, що це умисне перешкоджання новому Президенту.

Можливо, Верховна Рада не розуміє, що її дії створюють загрозу для територіальної та державної цілісності України? Чим раніше Володимир Зеленський прийме присягу, тим швидше ми почнемо захист нашої країни від ворогів.   

У цьому контексті постає цікаве питання: а чи не є деякі представники Верховної Ради тими самими агентами Кремля, якими нас лякали під час передвиборчої гонки? Бо всі ці «відтермінування» йдуть на користь кому завгодно, тільки не Україні! І слід чітко розібратись, хто з представників Ради одразу підтримав ідею якомога швидше провести інавгурацію, а хто з цим не погодився. Суспільству слід дізнатись про це якомога детальніше, поіменно, щоб потім розібратись, які саме депутати були причетні до державної зради.

Сподіваємось, що у наших парламентарів є здоровий глузд, і 14 травня під час засідання Верховної Ради все-таки буде прийняте рішення про інавгурацію нового Президента найближчим часом. В іншому ж випадку суспільство пильно придивиться до тих депутатів, які будуть чинити перешкоди.

Важливі новини

4 обране
51 views
bookmark icon