Відеозвернення Президента України

 -  -  742


Сьогодні ввечері, наприкінці робочого тижня, Президент України Володимир Зеленський несподівано зробив відеозвернення… із подяками. Він сказав: Президент повинен бути об’єктивним та хвалити, коли є за що.

Від чистого серця Президент подякував… Верховній Раді. За що, спитаєте ви? За її чітку та зрозумілу діяльність в останній тиждень.

Після розпуску Парламенту Президент мав думки: можливо, він даремно це зробив, і депутати готові працювати та приймати важливі для країни рішення. Втім депутати розвіяли усі ці сумніви. Вони залишили мажоритарку, залишили недоторканність, залишили старих міністрів та силовіків.

При цьому, до речі, вони віддали 279 голосів на підтримку законопроекту про імпічмент Президента – хоча сам він про це у промові не сказав, але ми маємо вам повідомити про такий цікавий факт.

Своїми діями Верховна Рада не намагається вводити народ в оману, нібито здатна працювати заради людей. Вона чесно та прозоро показує, шо Президент України, прийнявши рішення про розпуск парламенту, не помилився.

Президент України наголосив, що люди все бачать та розуміють, і 21 липня вони це оцінять.

Закликаємо і ми зробити певні висновки. Голосувати не за гречку, а за майбутнє. Давати право представляти свій округ у парламенті не тому, хто вкрав мільярд та виділив із нього мільйон, щоб побудувати церкви та поставити лавки, а людині, котра йде туди не заради грошей. Вибрати партію, яка буде служити народу, а не використовувати народ у якості слуги. Свідомо робити свій вибір, не забуваючи про те, хто був при владі останні 28 років та скільки марних обіцянок ми чули, але жодного разу так нічого і не змінилось.

Це історичний шанс. Зробимо їх ще раз, як сказав наш Президент!

Важливі новини

7 обране
42 views
bookmark icon