Вісті з шостої палати: чому Порошенко не може бути Президентом

 -  -  41108


Повноваження Президента України чітко прописані в Конституції. До них входить забезпечення безпеки та оборони у статусі головнокомандувача, гарантія дотримання найвищого Закону держави, а також керівництво зовнішньополітичною діяльністю.

Фактично останній пункт значить, що Президент – це обличчя держави. Він представляє її на міжнародній арені, на будь-яких перемовинах.

Що ж робить наш вельмишановний пан Президент? Нещодавно на зустрічі з виборцями, яка пройшла в Запоріжжі, він зірвав шапку з дівчини! Так, вона задала йому незручне питання про блогера Анатолія Шарія, але…

Пане президенте, ви маєте бути зразком нації. Людиною, яка командує армією та не втрачає свідомість навіть у критичній ситуації. А тут ви виходите із себе, коли трапляється невеличка провокація. Як так?

Причому на тій же зустрічі Порошенко примудрився ще й схватити за ніс якогось чоловіка «з натовпу». Дуже зразкова поведінка!

Можливо, Президент був нетверезий? Враховуючи те, що у лютому під час виступу у Жовкві Петро Олексійович сказав, цитуємо, «дати відпір українському агресору», версія про зловживання алкоголем зовсім не виглядає малоймовірною.

А 31 березня, у день першого туру виборів, журналіст програми «Схеми» задав Порошенку питання щодо майбутнього генпрокурору. Петро Олексійович у відповідь сильно хлопнув його по плечу. Це не було схоже на повноцінний удар, але вийшло далеко за рамки дружнього жесту.

Отже, діючий Президент абсолютно не вміє реагувати на провокації, він охоче піддається на них та дуже гостро реагує навіть на дрібниці. Що ж буде, якщо – не дай боже! – раптом станеться щось дійсно страшне? Він впаде в істерику? Почне кричати та трощити все навколо?

Людина з очевидними психічними вадами не може бути головнокомандувачем, а також представляти Україну на міжнародній арені. Бо в нашій країні живуть нормальні, спокійні, освічені та інтелігентні люди, які не зривають шапки та не хватають за ніс тих, хто задає їм незручні питання.

У разі перемоги Петра Порошенка на цих виборах було б необхідно провести детальну психічну експертизу, аби виявити, чи він може за станом здоров’я обіймати таку високу посаду. Але враховуючи результати голосування українців у першому турі, стає зрозумілим, що у цьому не виникне потреби.

Важливі новини

4 обране
1108 views
bookmark icon