Влада страшно боїться Зеленського

 -  -  64116


Чинна влада настільки боїться нового Президента, що хоче не лише обмежити його повноваження, але й відкласти призначення.

ЦВК вже кілька днів тому опрацювала 100% протоколів. Здавалося б, чого чекати? Але офіційного оголошення результатів чомусь досі не сталось. А попереду свята, Великдень… Це дає можливість Верховній Раді затягувати інавгурацію та провести її пізніше, ніж 27 травня, щоб новобраний Президент не мав юридичного шансу розпустити Раду.

Як поетично висловився з цього приводу сам Володимир Зеленський у своєму Instagram-акаунті, «Перемога є, а повноважень немає. Хтось від мене булаву ховає».

Це свідчить про одне: влада розуміє, що вона програла, причому ця поразка абсолютно нищівна. Тому вона робить усе можливе, щоб протриматись на своєму місці ще півроку, до парламентських виборів, та виграти додатковий час, аби сховати свої статки, вивести кошти з України до офшорів, підготувати плацдарм для майбутньої втечі. Влада боїться втратити все, що вкрала в нас за ці роки.

Але у злочинців нічого не вийде. Ми вже відстояли своє право на демократію та вільне волевиявлення. Не допомогли ні схеми, ні підкуп виборців, ні вкидання бюлетенів, взагалі нічого.

Тож ми відстоїмо законні права свого Президента. Права, які прописані в Конституції.

Ми вимагаємо від влади негайно (!) припинити перешкоджання роботі ЦВК та інавгурації Володимира Зеленського. У тому разі, якщо ситуація не зміниться найближчим часом, влада отримає відповідь від суспільства. І вона буде жорсткою.

Важливі новини

6 обране
4116 views
bookmark icon