Володимир Зеленський представив свою команду

 -  -  25403


Вчора у прямому ефірі ток-шоу «Право на владу» на каналі 1+1 кандидат в Президенти України Володимир Зеленський офіційно представив свою команду. Як він і обіцяв, це сталося до другого туру виборів.

Зеленський прокоментував цю подію: «Три місяці ми працювали. Ці люди – волонтери в політиці, така наша соціальна місія. З цими людьми ми будемо будувати Україну, сильну, міцну, вільну, яка не буде молодшою донькою Росії та корумпованим партнером Європи».

Ось короткий перелік членів Зе-команди: Руслан Стефанчук – ідеолог команди, відповідає за реформування державних інститутів та законопроекти; Іван Баканов – голова партії «Слуга народу»; Дмитро Разумков – питання внутрішньої політики; Олександр Данилюк – міжнародні відносини, фінансова та банківська політика; Руслан Рябошапка – правоохоронна та антикорупційна політика; Галина Янченко – антикорупційна політика та діджитал-рішення для держави; Денис Монастирський – правоохоронні органи; Михайло Федоров – керівник діджитал-напрямку Зе-команди, створення «держави у смартфоні»; Олександр Мережко – міжнародні відносини та народовладдя; Євген Комаровський – експерт з медицини.

Володимир Зеленський зазначив, що хоче бути президентом достойної країни, людиною, яку після 5 років правління не будут наздоганяти на вулиці та казати: «ти такий же, як і порох». Також Зеленський ще раз підкреслив, що хоче стати Президентом лише на один строк – 5 років, і готовий піти, якщо не впорається, саме тому буде прийнято закон про імпічмент. В нашій країні, на думку Володимира Зеленського, не можна давати під час першого терміну думати, що ти будеш робити далі, під час другого. Треба працювати зараз.

Також Зеленський дав лаконічну, але досить змістовну відповідь на звинувачення в тому, що він – кіт у мішку. «Краще кіт у мішку, аніж вовк в овечій шкірі».

Але, мабуть, найцікавіша відповідь стосувалася питання, чи потисне Володимир Зеленський руку Петру Порошенко. Зеленський відреагував так: «Президент казав «я всім корупціонерам буду рубати руки», я не впевнений, що мені буде, що йому потиснути».

Ми хочемо звернутися до Володимира Зеленського: за час, який залишився, Петро Порошенко вже точно не встигне відрубати руки тисячам друзів-корупціонерів та самому собі. Зробити за нього всю цю роботу прийдеться новому Президенту – вам.

Дуже скоро ми почнемо шлях до нової країни – країни нашої мрії, з якої поступово піде корупція, а прийде злагода та процвітання. І для того, щоб це сталося, зробити перший крок ми повинні всі разом. Зустрінемося 21 квітня на дільниці!

Важливі новини

2 обране
5403 views
bookmark icon