Володимир Зеленський провів важливі зустрічі

 -  -  17353


Володимир Зеленський продовжує зустрічатися з міжнародними партнерами України. Сьогодні обраний Президент України провів зустріч із заступником помічника Держсекретаря США Джорджем Кентом.

Джордж Кент привітав Володимира Зеленського з перемогою та підкреслив, що Сполучені Штати Америки бажають підтримувати партнерські відносини з Україною для просування політичних та економічних реформ, а також для захисту від зовнішньої агресії.

Також Володимир Зеленський зустрівся з міністром закордонних справ Канади Христею Фриланд та обговорив із нею важливі питання, такі як боротьба з корупцією, Мінський формат врегулювання ситуації на сході України тощо. «Ми не хочемо говорити про боротьбу з корупцією, ми хочемо досягти перемоги над нею» – зазначив Зеленський під час зустрічі. Він наголосив, що його команда буде намагатися зменшити контакт українських громадян із чиновниками. Мета – держава у смартфоні.

Христя Фриланд зазначила, що у деяких сферах Канада вже зараз може брати приклад з України. Наприклад, це стосується електронних декларацій. Також вона підкреслила, що сучасним політикам дуже важливо прислухатися до громадян своєї країни, і пообіцяла, що Володимир Зеленський може розраховувати на підтримку Канади на міжнародній арені.

«Дуже важливо, що за вас проголосувала вся Україна. Демократична Україна, де є успішна економіка, – це приклад для всіх пострадянських країн» – зазначила Христя Фриланд.

Під час зустрічі було обговорено питання мирного врегулювання конфлікту на сході України. Володимир Зеленський сказав: «Зараз є шанс для припинення вогню та повернення Донбасу».

Також Володимир Зеленський та Христя Фриланд спілкувалися щодо широкого представництва України на конференції з питань підтримки реформ, яка запланована на липень 2019 року та відбудеться у Торонто.

Зазначимо, що обраний Президент України провів багато важливих зустрічей із міжнародними партнерами ще до момента власної інавгурації та отримання повноважень. Це стовідсотково позитивний сигнал, який свідчить про те, що Україна матиме потужну міжнародну підтримку, котра буде виражена у діях, а не тільки у словах.

Важливі новини

17 обране
353 views
bookmark icon