Володимира Зеленського підтримує весь світ!

 -  -  47116


Обраного президента України Володимира Зеленського підтримує весь світ!

Курт Волкер, спеціальний представник Державного департаменту США з питань України, наголосив, що Сполучені Штати будуть і надалі робити все можливе, аби відновити територіальну цілісність України та протидіяти агресії. Також він зазначив, що особисто Дональд Трамп закликав привітати Володимира Зеленського з перемогою на виборах.

Канцлер Німеччини Ангела Меркель привітала Володимира Зеленського з обранням на посаду президента України, а також сказала, що була б рада незабаром прийняти його в Берліні.

Ерна Солберг, прем’єр-міністр Норвегії, привітала нового Президента України та зазначила, що Норвегія продовжить підтримувати євроатлантичний курс України, суверенітет, територіальну цілісність та програму реформ, і додала, що з нетерпінням чекає на тісну співпрацю.

Джеремі Гант, міністр закордонних справ Великобританії, привітав Володимира Зеленського з успіхом та сказав, що тепер він дійсно буде слугою народу. Пан Гант зазначив: «Ми сподіваємося працювати разом, оскільки Великобританія і далі буде підтримувати Україну, її євроатлантичний шлях, процес реформ і безпеку».

Жан-Клод Юнкер, Голова Єврокомісії, привітав Володимира Зеленського та сказав, що народ України показав свою прихильність до демократії та закону протягом всього виборчого процесу. За словами пана Юнкера, Євросоюз буде підтримувати шлях реформ та суверенітет України.

Володимир Зеленський об’єднав Україну, а зараз об’єднує світ!

Важливі новини

4 обране
7116 views
bookmark icon