Заборона на виїзд за кордон для Порошенка

 -  -  1833912


Для діючої влади, яка доживає свої останні дні, пролунав новий тривожний дзвіночок. ЦВК ще навіть не оголосила офіційні результати виборів, а Окружний адміністративний суд міста Києва вже відкрив провадження за позовом про заборону на перетин кордону для Президента України Петра Порошенка та його найближчого оточення.

Позов був поданий відомим журналістом, автором і ведучим програми «Гроші» Олександром Дубінським. Він просить суд, щоб той заборонив представникам влади виїзд за кордон на термін один рік після проведення президентських та парламентських виборів.

Мотивація цього позову цілком зрозуміла, можно лише підтримати його. Олександр Дубінський ях ніхто інший знає кожного щура у нинішній владі і плекається про те, щоб жоден злочинець, котрий вкрав у нас мільйони, не зміг втекти до іншої країни. Одного року повинно вистачити, аби розібратись, хто з представників влади причетний до розкрадання грошей. Якщо ж компетентні органи не виявлять злочинів у певної людини, то ця персона зможе на законних підставах виїхали за кордон одразу після розслідування. Тобто ідея полягає в тому, щоб розібратись, хто є «свинарчуки», а хто є нормальні люди. Важко повірити, але вони у владі все-таки існують.

Розгляд справи відбудеться у спрощеному режимі без повідомлення всіх учасників. Будемо з нетерпінням чекати на результати. Сподіваємось, судді не «в долі» і теж хочуть, щоб злочинці повернули вкрадене у нас за ці 28 років.

Важливі новини

18 обране
33912 views
bookmark icon