Зе!команда шукає координатора digital-офісу

 -  -  437


Соціальний ліфт від команди Зеленського не тільки побудований, але й починає свою активну роботу. Так, на сайті розміщено вже 6 вакансій, враховуючи такі цікаві, як керівник самого проекту Lift та SMM-менеджер кандидатів в депутати від партії «Слуга народу». А сьогодні був оголошений пошук координатора digital-офісу Команди Зеленського.

Завдання цієї людини – організувати та підтримувати чітку роботу всіх систем та процесів у digital-команді, піклуватися про колег, гостей та офіс. Координатор повинен забезпечувати все необхідне – від закупівлі кави до роботи кондиціонера, допомагати співробітникам вирішувати свої побутові питання, організовувати корпоративні заходи тощо.

Ця вакансія підійде адміністраторам з досвідом роботи, офіс-менеджерам та просто відповідальним людям. Обіцяна конкурентна оплата. Працювати буде необхідно в Києві.

Ми розповідаємо вам про цю новину, адже розуміємо: серед наших читачів є амбітні та професійні люди, які прагнуть долучитись до команди Президента України і сприяти її якісній роботі. Бажаємо вам перемоги!

Важливі новини

4 обране
37 views
bookmark icon