Зеленський та Порошенко: хто з них головнокомандувач, а хто – клоун

 -  -  54032


Згідно із законом Президент України – це не тільки гарант Конституції, але й верховний головнокомандувач, людина, яка особисто відповідає за армію. Давайте розберемося, які риси мають бути притаманні справжньому головнокомандувачу.

Перш за все, це відповідальність. Від Президента залежить доля солдатів та кожного із нас. Будь-який невдалий наказ може означати великі людські втрати, а іноді помилкові дії чи бездіяльність призводять до того, що країна втрачає території або взагалі суверенітет. Головнокомандувач має усвідомлювати, наскільки важлива його місія та яку ціну має кожна помилка.

Інша важлива риса – чесність. Президенту повинні беззаперечно довіряти. Якщо ж армія буде сумніватися в особі головнокомандувача, то це викличе обурення, а в критичних ситуаціях – навіть небажання виконувати накази.

І, звісно, головнокомандувач повинен бути людиною слова та діла. В міру жорсткою, іноді навіть трохи цинічною, але впевненою в собі, в кожному вчинку та в кожній сказаній фразі.

Давайте застосуємо ці риси до обох кандидатів у Президенти.

Чи є Петро Порошенко відповідальною та чесною людиною? Він обіцяв, що АТО триватиме лічені години, кожен солдат отримуватиме 1000 гривень на день, а Roshen він продасть, коли стане Президентом. Минуло майже п’ять років, АТО змінило назву, але й досі триває, мінімальна зарплатня солдата складає 12000 гривень на місяць, Roshen не проданий. Ставлення армії до головнокомандувача Петра Порошенка яскраво підкреслює той факт, що за результатами голосування в зоні ООС він отримав 12295 голосів – менше, ніж Володимир Зеленський, якого прихильники Порошенка називають «клоун».

Чи є Володимир Зеленський відповідальною та чесною людиною? Він обіцяв, що вийде з офшорних компаній, та зробив це навіть до того, як відбувся перший тур виборів. Разом з тим у самий розпал виборчих перегонів Зеленський у якості актору гастролював із командою «Квартал 95», тому що мав виконувати свої обов’язки е згідно з підписаними раніше контрактами.

А тепер згадаємо кілька недавніх подій. На офіційному брифінгу після першого туру виборів Петро Порошенко на всю країну заявив, що буде боротися проти «маріонетки Коломойського». Через декілька днів Володимир Зеленський опубліковав гучне відео з вимогою провести дебати на стадіоні та деякими іншими запитами. Відповідь ви пам’ятаєте: «стадіон так стадіон».

Це що виходить: головнокомандувач погоджується з маріонеткою? Він є маріонеткою маріонетки? Цікавенько!

Найсмішніше те, що Петро Порошенко докорінно змінив стиль своє рекламної кампанії… зробивши її такою ж, як у Зеленського! Звісно, це абсолютно нормально для серйозної людини та досвідченого головнокомандувача, коли він наслідує якусь «маріонетку» або «клоуна». Так і має бути, 100%.

Коли ж у ЦВК оголосили остаточні результати першого туру, Петро Порошенко сказав: «я вас почув». Мовляв, він розуміє, яких помилок припускався, але цього вже не буде, він все змінить, більше не повториться. Приблизно так кажуть неслухняні хлопчаки у початкових класах школи, коли викликають їх батьків. Хоча до хлопчаків віри більше, аніж до головнокомандувача, який п’ять років не може продати власну фабрику, а його друзі крадуть сотні мільйонів гривень саме на армії.

Складається враження, що Президент стрімко перетворюється на клоуна, а «клоун» – на Президента. Розв’язку цієї лихо закрученої історії ми побачимо 21 квітня. Хоча краще не лише бачити, але й особисто взяти у ній участь.

Важливі новини

5 обране
4032 views
bookmark icon