Зеленський бореться з Верховною Радою

 -  -  99879


Сьогодні новообраний Президент України Володимир Зеленський провів першу зустріч із Верховною Радою. На ній обговорювалось, зокрема, питання дати інавгурації. Володимир Зеленський запропонував 19 травня. Він підкреслив, що є зв’язок з іноземними гостями, які хочуть приїхати в Україну на цю подію та мають розуміти свій графік. На жаль, прийти до єдиної точки зору не вдалося, тому остаточне рішення стане відомо лише 14 травня.

Між іншим, на зустрічі не були присутні голови фракцій БПП та Народний фронт Артур Герасимов та Максим Бурбак. Журналісти задали Володимиру Зеленському питання, чи були у них вагомі причині для відсутності – наприклад, вони перебувають за кордоном, чи вони так виразили ставлення до його особи. На це Володимир Зеленський відповів: «Це ставлення не до моєї особистості, це повага до народу України, який обрав Президента».

Щодо розпуску Верховної Ради Володимир Зеленський прокоментував так: «Зарано про це говорити, ще немає повноважень. Як тільки будуть повноваження, ви отримаєте відповідь».

Але очевидці кажуть, що після розмови з Володимиром Зеленським спікер Верховної Ради Андрій Парубій був дуже збентежений. Цілком можливо, що новообраний Президент вже розповів Парубію про свої плани, і вони невтішні для представників Парламенту. Невідомо тільки, що саме казав Парубію Володимир Зеленський: те, що можливість розпустити Раду буде в нього і після 27 травня, чи те, що багато хто із Верховної Ради після втрати недоторканності може стати фігурантом кримінальних справ та отримати справедливе покарання.

Весна прийшла – пора саджати. Інавгурація незабаром.

Важливі новини

9 обране
9879 views
bookmark icon