Зеленський нокаутував Порошенка на дебатах

 -  -  91014


Щойно на НСК «Олімпійський» відбулися дебати між кандидатами в Президенти України Володимиром Зеленським та Петром Порошенко. Після них другий тур виборів, який відбудеться за кілька днів, виглядає взагалі не потрібним. Порошенко відправляється на задвірки історії.

Петро Олексійович не дав конкретної відповіді на жодне питання. Ухилявся від теми, розповідав, що його опонент – гарний актор, але не нічого не зможе в політиці, та постійно повторював одне і те ж: ви – партнер біглого олігарха, який хоче розкрасти країну разом із Путіним. Жодного факту, лише ці дві фейкові тези, які стали основою кампанії Порошенка.

Приблизно з середини дебатів Порошенко почав істерично кричати, в нього зривався голос, він був схожий на людину, якій потрібна термінова допомога лікаря-психіатра. Було видно, що він «поплив», не втримав удар, не зміг протистояти натиску питань про корупцію. Порошенко виглядав жалюгідно, наче людина, що впала у калюжу та не може підвестись.

Натомість Зеленський чітко, аргументовано відповідав на всі питання. На стандартну провокацію на тему «ставати на коліна» Володимир Олександрович відповів, що готовий стати на коліна лише перед матерями, які не дочекалися своїх синів, та перед дітьми, які вже ніколи не побачать батьків. Він сказав, що готовий це зробити, та дійсно став на коліна. Перед народом України, а не перед Путіним.

Коли виступав Зеленський, люди кричали «молодець».

Коли виступав Порошенко, люди кричали «ганьба», а потім – «уходи» (російською). І це було чутно на весь стадіон. Навіть у секторі прихильників самого Порошенка були люди, які змінили свою точку зору під час дебатів.

Порошенко виглядав як людина, що дізналася про смертне покарання.

Зеленський, в свою чергу, дав зрозуміти, як він буде поводити себе на міжнародній арені, у перемовинах із Меркель, Макроном та навіть самим Путіним. Гідно, жорстко, так, як має вести себе справжній Президент та головнокомандувач.

Насправді під час цих дебатів на коліна став саме Порошенко. Він програв усе, що в нього було. Політична кар’єра Петра Олексіойвича остаточно завершена. Юридично він програє через два дні, але жирна крапка була поставлена сьогодні на дебатах. Це фіаско.

Ми втратили п’ять років, але визнали помилку та йдемо вперед. З новим, абсолютно новим Президентом.

Важливі новини

9 обране
1014 views
bookmark icon