Зеленський випереджає Порошенка втричі

 -  -  31237


Є дуже важлива новина для всієї країни: розрив між Володимиром Зеленським та Петром Порошенком значно збільшився. Згідно з результатами дослідження Київського міжнародного інституту соціології, Зеленського підтримують вже 72,2% людей, тоді як Порошенка – лише 25,4%. Також 2,4% тих, хто відповів, мають намір зіпсувати бюлетень на виборчій дільниці.

Іншими словами, рейтинг Зеленського вже втричі більший (!). Це може свідчити лише про те, що чорний піар від Президента України та його ізраїльського спеціаліста не дали жодних результатів. Точніше, дали результати, протилежні від очікуваних. Українці – люди, які вміють думати та аналізувати, вони розуміють, коли їм кажуть правду, а коли – абсолютну брехню.

Також можна зазначити, що з такою різницею у рейтингу Порошенко не має взагалі ніяких шансів навіть у випадку масових фальсифікацій. 72,2% проти 25,4% – це надто багато. Можна сфальсифікувати 2-3%, 5%, у крайньому випадку – 10%. Але навіть в такому варіанті Зеленський буде випереджати Порошенка майже вдвічі.

Тому абсолютно точно зрозуміло, що Порошенко програв. Його остання надія – зірвати вибори в країні. Але ми, народ України, йому цього не дозволимо.

Важливі новини

3 обране
1237 views
bookmark icon