Зеленський звернувся до Порошенка

 -  -  1258495


Сьогодні вранці Володимир Олександрович Зеленський опубліковав у своєму Instagram-акаунті справді вогняне звернення до Петра Порошенка. Він закликав перейти від «я почув» до «я зроблю». Посадити вбивць Катерини Гандзюк, посадити Свинарчуків, згадати про полонених моряків, які сидять за ґратами та чекають, поки Президент набігається по каналах та здасть аналізи усім охочим. Це звернення примусило задуматись, скільки всього мав зробити, але не зробив поки ще діючий гарант, який останні три місяці майже повністю присвятив схемам підкупу виборців, Томос-туру та агітаційній діяльності. Складається враження, що Президент взагалі не виконує своїх обов’язків. Хоча… це не враження, а факт, причому заснований на всіх п’яти роках каденції Порошенка.

І він, уходячи в історію як один із найгірших Президентів України, рейтинг якого впав більше, ніж втричі, якого зненавиділа переважна більшість суспільства, все-таки міг би наприкінці своїх повноважень зробити хоча б щось корисне. Показати, що гарант має саджати за грати навіть своїх друзів, якщо вони скоїли злочин. Довести, що правоохоронна та судова системи справді діють, а кримінальні справи доходять до логічного завершення. І, звісно ж, прикласти максимум зусиль, аби повернути наших хлопців, котрі вже півроку фактично перебувають у полоні.

Але хіба воно потрібно Порошенку… Йому ж краще покричати зі стадіону перед натовпом проплачених «прихильників», ніж зробити щось для людей.

У своєму зверненні Зеленський влучно зазначив, що шоумен може стати Президентом, а ось Президент, що став шоуменом, це прикро. Звісно, Володимир Олександрович дуже толерантно висловив свою думку. І справді, навіщо ображати людину, яка і так за декілька місяців, скоріш за все, буде сидіти.

Важливі новини

12 обране
58495 views
bookmark icon